VAŠE PŘÍBĚHY

PLÁNOVÁNÍ NA DÁLKU

Poměrně často se nám stává, že nás ohledně organizace oslovují páry žijící v zahraničí, které ale mají kořeny a rodiny v Česku a proto se má jejich svatební den odehrát tady u nás. Plánování na dálku s sebou nese už tak spoustu specifické organizace navíc a o proto jsme tu my, jejich pravá i levá ruka v Čechách.

Přečíst článek
JAK SI VYKOUZLIT SVATBU NA MÍRU?

Do svatby Ivanky a Longyho jsme protkali magii jim vlastní, něco z Ivanky princeznovského světa, něco z jejich oblíbené fantasy literatury, něco z kouzel samotného vesmíru. Nedrželi jsme se žádné striktní předlohy, která by nás svazovala v doslovnosti a to je také to, co vám doporučujeme.

Přečíst článek
Červnová lokální aneb jak se shání český kytky

Loni jsme otevíraly sezónu párem, se kterým se jednak známe trošku osobněji a druhak nám dali v podstatě volnou ruku při výběru květin. Rozhodly jsme se toho využít pro dobro věci, protože samy dobře víme, že když dáme dodavatelům volnou ruku, vznikají ty nejvíc wow věci.

Přečíst článek
Minimalistická svatba v industriálu

Menší svatba v Praze, někde uvnitř, protože podzim, minimalismus, asijské jídlo…takové bylo zadání.

Přečíst článek
...když má obřad něco navíc

Naše druhá typicky podzimní svatba Karolíny a Dalibora pro nás byla trošičku oříšek. Asi nejvíc jsme se už během příprav bály toho, jak vměstnáme okolo 100 lidí do ne úplně největšího prostoru Vltavěnky, ale daly jsme to.

Přečíst článek
Jídlo jako hlavní tahoun dne? Proč ne!

Tahle svatba zkrátka zase měla vše, co má správná svatba mít…ale jídlo mělo ještě něco navíc 🙂

Přečíst článek
Dojemná, romantická i pořádná párty

Nádherná a usměvavá Domča přichází mezi barevným spadaným listím k oltáři a říká svým dědečků, kteří jí dělají garde, při pohledu na Petra: “Jé, já už ho vidím, já se na něj tak strašně těším!”

Přečíst článek
Svatba v lese

Zuzka s Lukášem jsou aktivní výletníci a obřad v lese se mi k nim zkrátka strašně hodil. Obřadní místo jsem jen maličko doladila dekoracemi ve tmavém dřevě a květinami v podzimních barvách.

Přečíst článek
Když láska kvete

Oslava jara, našich srdcových dodavatelů, plnoletosti našeho vztahu a lásky kolem nás.

Přečíst článek
Šťastně navěky

Dnes už manželský pár Alice a Jakub by se rozhodně pral o přední příčky soutěže o nejsympatičtější pár loňské sezóny.

Přečíst článek
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram