Bylo nebylo…

Už jako malé holky jsme společně organizovaly tématické oslavy. Vydrželo nám jak přátelství, tak chuť plánovat a tvořit. Každá z nás vyniká v něčem jiném a vzájemně se inspirujeme a učíme. Po svatbě jedné z nás jsme se rozhodly splnit si svůj sen.

A tak jsme tady – a jsme tu pro vás. 

Realizujeme události různého charakteru, ať jsou to svatby, či  dětské oslavy. K výběru dodavatelů přistupujeme s ohledem na životní prostředí. Věříme, že krása spočívá v přirozenosti, a té je mnohdy potřeba jen jemně a především vkusně dopomoci. Naplňuje nás, když vidíme jiskry ve vašich očích. Naším přáním je, abyste si mohli vychutnat své životní okamžiky naplno a společně s těmi nejbližšími. 


Těšíme se na váš příběh.

Kačka

Naše velká šéfka. Nejspíš se tak už narodila, protože přirozenou vůdkyní byla už od našich začátků. Zvládá pohotově organizovat úplně všechno a všechny ve svém okolí. A přiznejme si to, někteří z nás to potřebují. Po vysokoškolském studiu procestovala část světa. V Londýně jí přilákala Event Academy, kde se naučila základy toho, co jí táhne celý život a sice dělat lidem radost, ať to znamená cokoliv, třeba i do půlnoci vyšívat, péct nebo štípat dříví. Tahle holka se nebojí ničeho - zkrátka práce všeho druhu!

terez

Jedním slovem “markeťačka”. Vystudovala podnikání a administrativu, což byl pro ni odrazový můstek k tomu, aby našla to, co jí jde nejlépe. Své schopnosti zatím projevuje v jedné menší kosmetické firmě. Nejvíc z nás rozumí světu sociálních sítí a taky nás drží nohama pevně na zemi, co se týče financí. Je to ten typ člověka, který když se do něčeho pustí, nenechá toho, dokud tomu nepřijde na kloub. Obdivujeme její smysl pro řád (pověstná je svými nekonečnými seznamy), který je možná překvapující v kombinaci se smyslem pro humor.

Danča

Naivní snílek a vizionářka, pro kterou nic není nereálné. I když je někdy (spíše často) hlavou v oblacích, je schopná svoje nápady převádět do reality až bleskovou rychlostí. Původně fotografka, která po studiu na Pražské FAMU zamířila do ekologického květinářství. Takže teď kombinuje studium volného umění s focením a vázáním kytek. Co ještě nemůžeme vynechat, je práce s dětmi: od hlídání přešla k vedení kroužků a organizování táborů. A to je jasným důkazem toho, že z celkem nevybouřené puberťačky se Danča stala spolehlivou osobou, které se nebojíte svěřit cokoli

Terka

Týmová hráčka, která vás nikdy nenechá ve štychu. Je velkým srdcem naší skupiny. Vystudovala ochranu přírody a ve stejném oboru i pracuje. Jakmile uvidíte její cukrářské výrobky, pochopíte, že tahle holka běhala bosa po rozkvetlých loukách. Když se dá jídlo na stůl, je těžké být rychlejší než ona, proto věřte, že když vám něco doporučí, určitě to sama vyzkoušela nebo dokonce připravila. Hostiny a oslavy má v krvi, pochází ze skvělé velké rodiny, kde se slaví často a hodně, a tak i získala své první organizační zkušenosti.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram