ALICE A JAKUB

šťastně až na věky

Prožij: koncept, organizace, dekorace, květiny
Fotograf: @esteena
Dnes už manželský pár Alice a Jakub by se rozhodně pral o přední příčky soutěže o nejsympatičtější pár loňské sezóny. Už po první schůzce jsme věděly, že tohle spojení bude fungovat a těšily jsme se na přípravy. Nevěsta Alice nás okouzlila svým přístupem, přičemž si chtěla částečně sama užít předsvatební přípravy a plánování vizuálu, moc dobře věděla co si přeje, ale zároveň s Jakubem věděli hned od začátku, že chtějí svatební koordinátorky a uměli si nechat poradit tam, kde to bylo potřeba. Zkrátka a dobře chápali podstatu naší práce, která spočívá v tom, abyste si vy svůj svatební den užili naplno. A společnými silami se nám povedlo vytvořit něco osobitého a kouzelného.
Pojďme se vrátit do onoho srpnového dne. Počasí snad už ani nemůžeme zmiňovat, protože to neuhodnete - ano, zase nám pršelo… Ale co je důležitější, pršelo skutečné štěstí, teklo mnoho slz dojetí, musíme přiznat, že i našich. Věděly jsme, že Alice s Jakubem si napsali své vlastní sliby, které při obřadu uslyšíme od nich samotných. Přiznáváme, že už jen rozhodnutí jít do něčeho takhle osobního nás dojímá a obdivujeme všechny, kteří zvládnou u oltáře říct pár souvislých vět. Za ty z nás, kteří už to mají za sebou hlásím, že my z Prožij jsme na vlastních svatbách nechaly krásné osobní proslovy na příbuzných a samy se zmohly jen na skromné “ano”. Víme, že každý prožívá tuhle chvíli jinak, viděly jsme u oltáře slzy, stydlivost, hlasitý smích… cokoliv je vaše autentické, je v tu chvíli správné a patřičné. U Alice a Jakuba nás moc bavil mix dojetí a upřímná, až dětská, spontánní radost z toho, že se to opravdu děje. Když jste viděly tuhle emoci v Aličině tváři, museli jste jí prožívat také a bylo jedno, jestli jste z rodiny nebo na té svatbě “jen pracujete”. Tohle naladění se neslo celou svatbou a velké emoce nastartovaly hned zmiňované sliby. Bylo slyšet i cítit, že tihle dva lidé se znají už dlouho, že jsou to nejlepší kamarádi, životní parťáci, že je to láska - totální. Mají mezi sebou humor i jiskru a my jim moc děkujeme, že jsme mohli kousek jejich příběhu slyšet právě z jejich nádherně řečených slibů. 

 Od téhle chvíle už přicházela jedna pecka za druhou a celá svatba nemohla být víc jejich. Hned při společné hostině se vytasil Aličin tatínek s písní pro ni. Navázaly proslovy svědků, kde opět nechyběl humor, nostalgie i dojetí a nevěděli jste, kdy se smát a kdy plakat. Bylo to nádherné a už možná ani nikoho nepřekvapí, že v průběhu večera se na pódiu vystřídalo několik členů rodinu a společný duet si střihli i novomanželé. A zpívalo se, tančilo a veselilo. 

 Co nás moc bavilo připravovat na tuto svatbu, byly květiny. S nevěstou jsme je před svatbou hodně řešily a už z předsvatebních schůzek nám bylo jasné, že si stylově sedneme. Barevná paleta vybízela k divokosti a styl svatby nám dovoloval přimíchat do svatebních květin a výzdoby kousek lesa. Romantická, ale rozevlátá, lesní a divoká - taková přesně byla svatební květina pro Alici. Nemuset se bát použít i kdejaký nevšední materiál. Tyhle kytice voněly po bazalce a kapradí a mohli jste zahlédnout i větvičku maliníku. V kombinaci s roztodivnými krásenkami a honosnějšími Jiřinami jsme vytvořily rozkvetlost, kam oko dohlédlo. Už uvítací ceduli jsme pojaly jako truhlík s živým kvítím, ozdobily svatebčany i svatební místo. 

 Nápis “šťastně navěky”, který vytvářel dominantu interiérové výzdoby a zároveň fotokoutek, nám připomíná ještě jednu důležitou věc na této svatbě, a to spojení skvělých dodavatelů, na kterém záleží. Kromě námi poskládaného týmu, kterému tímto moc děkujeme, že šlapal jako po drátkách a ještě zvládal vytvářet skvělou atmosféru, jsme poznaly i energií nabitého @lukaskladnicek a věděly jsme, že se určitě nevidíme naposledy! Věříme, že tyhle spojení dodavatelů jsou opravdu “šťastně navěky”, protože vám tvoříme vzpomínku na celý život. Tenhle den si totiž budete pamatovat a každé setkání, každá věta, interakce i emoce v tomhle dni se počítá, tak je lepší nenechávat nic náhodě a obklopit se lidmi, kteří vás naplňují pozitivní energií. Ale o tom zase příště…

 Milá Alice, milý Jakube. Moc vám děkujeme, že jsme mohly být součástí vašeho důležitého dne a na chvíli i vašeho života. Děkujeme vám za projevenou důvěru, a že jsme z vás cítily důvěru a pokoru k naší práci. Jste dva, jak my říkáme, “mega sympa” lidi a my doufáme, že jste si užily “mega supr” svatební den i všechno kolem? že to bylo přesně tak, jak jste vždycky snili. Už tenkrát bylo vidět, že tvoříte rodinu, teď vás je na to dokonce o jednoho víc a my vám přejeme do života jen to nejlepší. Ať jste pořád tak suprový.

Holky z Prožij


linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram