Pohoda, klídek a tabáček…

ta nejpohodovější svatba Lenky a Dana

Prožij: koncept, organizace, dekorace, květiny
Fotograf: @kristyhad.photo
Pohodovější pár jsme si snad ani neuměly představit. Dostaly jsme od Lenky s Danem ve spoustě věcech volnou ruku, přitom ale dobře věděli, co chtějí. Svatbu, kterou si s kamarády a rodinou užijí na maximum a nebudou se ničím stresovat. A přesně tak to bylo. Už od začátku příprav nám přišlo až podezřelé, jak moc měli Lenka s Danem vše na háku. Na schůzkách nám prakticky vždy vše schválili a bylo. Prioritou pro ně byl dostatečný prostor a program pro děti, kterých na této svatbě bylo opravdu požehnaně, vždyť i ženich s nevěstou mají už dvě. Toho my se ale vůbec nebojíme, naopak, náš dětský koutek zvládne téměř vše. Navíc u mlýna je rybník, kde jsou k dispozici šlapadla, na břehu trampolína, takže o zábavu je postaráno.
Přípravy na místě zahajujeme den předem, už skoro automaticky vykládáme dodávku a na první pohled vidíme, že na místě jsou zvyklí dělat svatby po svém, což ale úplně nesedí s naší představou. Některé dekorace schováváme, jiné přesouváme. Už jsme si malinko zvykly, že občas je komunikace v místě svatby složitější. Pro nás je ale hlavní přání našich klientů a těmi jsou Lenka s Danem. 

Již tradičně naše přípravy květinových dekorací vrcholí po půlnoci, nás to ale nerozhodí, vlastně s tím spíš počítáme. Hlavně, že nevěsta s ženichem mají pohodičku, kterou jim místní vířivka určitě poskytla. Ráno ještě pilujeme obřadní místo, dětský koutek a už jsme připravené s welcome drinkem vítat první hosty. Jak se předpokládalo, dětí je tu spousta, v dětském koutku se střídáme, na přání nevěsty jsme se výjimečně animace ujaly přímo my. 

Všichni si užívají pohodovou a uvolněnou atmosféru, která nemizí ani během obřadu, který se odehrává na hrázi rybníka. Po obřadu už se jen jí, pije, tančí…My si opět potvrzujeme, že živá kapela má své kouzlo, pokud má to správné publikum. Ani nás nenechá dlouho sedět. Plynule na ni navazuje DJ, party už je v plném proudu a my tentokrát zůstáváme ve víru tance u něco déle, než je naším zvykem. Ráno opět naložit dodávku a jedeme dál. 

Lenko a Dane, děkujeme, že jsme si mohly tuhle jízdu zažít s vámi a přejeme, ať vám ten klid v duši vydrží co nejdéle.

Holky z Prožij
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram