jako z pohádky

svatba v podhradí Terky a Lukáše

Prožij: koncept, organizace, dekorace
Květiny: Prožij ve spolupráci s Greendecor
Fotografie: @kristyhad.photo
Jak sladit tradice a klasiku s boho rozevlátým stylem? Důležité je vzít si z každého tak akorát, inspirovat se, ale umět inovovat a použít propojující prvky. Tentokrát nevěsta s ženichem měli celkem jasnou představu, jak by měl jejich den D vypadat. a vše přesně sepnulo s našimi představami. Takže konzultace běžely jako podrátkách. Těšily jsme se, až budeme moct krásné místo ve Středohoří doladit do pohádkové idei.
Na přípravy jsme si daly dostatek času. Už den předem odpoledne jsme se skoro v kompletním složením sešly na místě i s ženichem a pár dalšími pomocníky. Vždy je fajn, když někdo s láskou přidá ruku k dílu. Kluci nám pomohli s taháním nábytku a my jsme se tak mohly věnovat květinám a dekoracím. To bychom ale nebyly my, kdybychom s přípravami nekončily až za nočního houkání sovy. Ale místo opouštíme až ve chvíli, kdy máme jistotu, že druhý den vše stihneme dotáhnout. Stany, svatební tabule i obřadní místo nachystané, zázemí pro catering připravené, věnečky uvázané, sedáme do dodávky a odjíždíme se malinko vyspat.

Druhý den ráno nabíráme brigádnice a na místě už jen “ladíme detaily”. Obřad ve starém ovocném sadě, si přímo říkal o pentle a macramé dekorace, naplno jsme tady využily umění @vypletenysvet. A musíme se pochválit, nesáhly jsme vedle. Role máme jasně rozdělené a každá si víceméně hlídá to své.Přípravy dokončujeme přesně na čas, jak jen my to děláme?
Vše klape a běží jak má. Hosty při příchodu vítá naše Kačka s welcome drinkem, jeho přípravy šéfuje Terka v zázemí u cateringu. Danča mezi námi běhá a my jí jen odháníme a připomínáme, že na téhle svatbě je hostem. 

Všechny perfektní dekorace jsou ale jen pozadím pro to nejkrásnější, co si z téhle svatby odnášíme - spoustu upřímných emocí. Ženich je dojatý už při svém příchodu a co teprve, když se mezi stromy objevuje Terka, která působí opravdu jako boho princezna. Proslov oddávajícího je psaný přesně na míru. To už má většina hostů na krajíčku a při gratulacích tečou slzy proudem. A nebudeme lhát, i my jsme si poplakaly. 

Při prvním tanci všichni tají dech, pak už ale dojetí střídá bujaré veselí. Musíme se poplácat po rameni, že víme, kdy mají přijít na odlehčení svatební hry a násmáli se u nich nejen účastníci. Jedna z her zapojuje i svatební hosty a naše Kačka jí zvládá perfektně odmoderovat, druhá je Terce a Lukymu vymyšlená přímo na tělo. Na focení se novomanželé na chvilinku vytratili do nedalekého sadu a podhradí s naší oblíbenou šikovnou fotografkou Kristy. A zpětně když si prohlížíme výsledné fotky nám dochází, že tohle byla opravdu svatba jako z pohádky. Romantický tanec s prskavkami střídají bláznivé kreace na venkovním parketu, my se pomalu vytrácíme a necháváme svatebčany užít si akci naplno ve víru tance. A prý se tančilo až do rána!

Tahle veselka měla zkrátka vše, co má každá správná svatba mít a my jsme moc rády, že jsme mohly být u toho. Terko a Lukáši, vám děkujeme, že jste si nás vybrali, ještě dnes si přesně vybavujeme pohled na vás, jak jdete alejí. A přejeme vám, ať ty emoce mezi vámi nevyprchají ani za 50 let.

Holky z Prožij

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram