Snubní prstýnky

V následujících příspěvcích bychom se chtěly více rozepsat o jednotlivých svatebních tradicích
První z nich jsou snubní prstýnky. Asi nejrozšířenější a dalo by se říci i nejoblíbenější jsou klasické zlaté a stříbrné kroužky pro nevěstu i ženicha. Může se ale stát, že ne každému tento styl sedne. Ne všichni se v nich zkrátka cítí dobře, právě to je pro nás ale hlavní kritérium. Stejně jako ve všem ostatním, co máte ve svatební den na sobě, i v prstýncích byste měli mít pocit, že jsou to ty pravé. Myslete na to, že prstýnky vám v ideálním případě zůstanou celý život. Navíc je to nemalá investice a koupit si za desítky tisíc něco, co vám nepřináší radost a v čem se necítíte sami sebou, nejde dohromady ani s naším dalším pilířem a tím je udržitelnost.
Přitom řešení je jednoduché. Dnes je tu možnost nechat si vyrobit prsteny podle vašeho vlastního návrhu. Pokud si nejste jisti, že vůbec něco na prstě zvládnete nosit a nechcete zbytečně vyhazovat peníze, můžete sáhnout po levnějších materiálech, pověsit si prstýnky na krk, nechat si je vytetovat, vymyslet si vlastní talisman, co si ve svatební den předáte, předat si jen symbolické prstýnky z pampelišky…Nebo zkrátka tuto tradici úplně vypustit, dát si polibek z lásky a užít si váš den bez ohledu na konvence. Na tom totiž záleží ze všeho nejvíc.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram