Radost

"Prací se chceme bavit, užívat si ji a dobrou náladu tak přelévat i na vás. Radost nás pohání a motivuje jet dál."
"Svůj den by si podle našeho názoru měl užít především ten, kdo je jeho hlavním aktérem. Přesně z těchto důvodů jsme si řekly, že do toho jdeme a že PROŽIJ vznikne."

Radost je nyní potřeba víc než kdy jindy a my ji chceme tvořit a předávat dál.

Ačkoliv se může na první pohled zdát, že pilíř radosti je oproti našim dalším až příliš obecným, je pro nás jedním z nejdůležitějších. Vnímáme ho jako esenci, která dokud tu bude, tak má naše práce smysl. Byl na samém začátku, jakožto motivace pro vznik PROŽIJ. Prací se chceme bavit, užívat si ji a dobrou náladu tak přelévat i na vás. Radost nás pohání a motivuje jet dál. Není úplně nejlehčí doba pro založení eventové agentury. To ale neznamená, že to není doba vhodná právě k takovému kroku. 

Jak konkrétně pracujeme, aby pro nás práce byla stále radostí?

Organizace událostí bývá často spojována se stresem. Spousta lidí má těžkou hlavu už jen z představy dlouhého plánování a zařizování. Nálada během plánování a zařizování akce je důležitá. Přípravy a samotný průběh akce jsou totiž spojené nádoby. Proto je důležité udržet hladinu stresu co možná nejníž a užít si vše, co je s událostí spojené. Například na svatbách nás moc baví, když se na výpomoc s přípravami sejde rodina a blízcí přátelé, už v tu chvíli pro nás začíná samotná událost a nejlépe, když je u toho pořádný kopec srandy.

Už jsme byly hosty na mnoha akcích, kde jsme přihlížely tomu, jak se stres přenáší na nevěstu, ženicha, svědky, oslavence… a nakonec byl ve stresu každý host.

Možná je to nakonec ta nejdůležitější část naší práce - dělat lidem RADOST a uchránit je stresu a negativním pocitům. Už jsme byly hosty na mnoha akcích, kde jsme přihlížely tomu, jak se stres přenáší na nevěstu, ženicha, svědky, oslavence… a nakonec byl ve stresu každý host. Za nás to absolutně nedává smysl. 

Svůj den by si podle našeho názoru měl užít především ten, kdo je jeho hlavním aktérem.

Přesně z těchto důvodů jsme si řekly, že do toho jdeme a že PROŽIJ vznikne. Absolutně věříme schopnostem všech našich klientů, nevěst, jejich rodin a svědků. Víme, že pod vaší taktovkou by to nemělo chybu a že jistě už máte v hlavě spoustu nápadů pro svůj velký den. Také ale po mnoha zkušenostech na vlastní kůži víme, že vy, ani vaše nejlepší kamarádka nemáte být ti, kdo nápady převedou do reality. Během vaší svatby, oslavy nebo vítání miminka na vás čekají mnohem důležitější věci o které by byla opravdu škoda přijít. Vaše nápady s vámi probereme a budeme s nimi dál pracovat tak, aby vše bylo přesně podle vašich představ, ale zároveň jste mohli být přítomni vy i vaši nejbližší tam, kde to žije. Vzpomínky na tuto událost by měly být především o pocitu radosti, uvolnění a bezprostřednosti. A takových vzpomínek se dá docílit jedině tak, že daný okamžik opravdu radostně, uvolněně a bezprostředně prožijeme. Radost v přítomném okamžiku se nám tak promítne do vzpomínek, které nám zůstanou celý život.

Víme, že máme v tomhle tak trochu výhodu - organizujeme totiž samé RADOSTNÉ události, ale chceme vám tímto textem taky kousíček radosti poslat. Nemusíme čekat na “velké” dny, zkusme se radovat každým dnem z maličkostí.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram