Přirozenost

"Naším hlavním cílem je, abychom to všichni prožili s úsměvem na tváři. Přirozenost vnímáme jako zdravou kombinaci minimalismu a zdobnosti."

Netýká se to pouze vizuálu, ale obecně přístupu k organizaci akcí. Nemáme rády vyumělkovanost a přetvářku a snažíme se na to myslet nejen při tvorbě dekorací, ale i při instalaci cateringu, vázání květin, vizáži a především při vymýšlení konceptu celé akce. Je pro nás důležitý balanc mezi tím, aby vše dokonale fungovalo, ale zároveň, aby se lidé pod naší taktovkou cítili uvolněně a událost plynula přirozeně, nikoliv křečovitě a strojeně.

Pro každou událost máme na míru vymyšlené nosné body, které se musí dodržet a stihnout. Bez plánu to zkrátka nejde. Proto jsme ale tu, abychom celý plán měly v hlavě my a vám zbýval prostor na to, vychutnat si každý okamžik naplno a především bez zbytečné nervozity. Hosté by nikdy neměli mít pocit, že je někdo někam tlačí. Pokud máte plán, svoje koordinátorky a jste připraveni si celou událost užít, tak vám zaručujeme, že vše bude plynout přirozeně a v klidu.
Při vymýšlení vizuálu celé akce hledáme inspiraci v přírodě, jejích tvarech, barvách, materiálech. Rády samy vytváříme nové dekorace a pomůcky právě z přírodních prvků. Dají se totiž krásně zakomponovat a využít jak v interiéru, tak pod širým nebem. Co by mohlo být univerzálnější a nadčasovější než dřevo. Stačí ho doplnit vhodnými detaily nebo ho nechat jen tak, jak je. Ať už ho použijeme jako stolek, židli, ceduli nebo podnos pod dort. Když pracujeme s textilem používáme tkaniny, bavlněné nebo lněné látky.

Baví nás, když ve výsledném produktu vyniká použitý materiál, jeho charakter, struktura a barva.

Je důležité vnímat událost jako celek a jednotlivé prvky propojovat, tak aby vše působilo uceleným dojmem. Proto pokud už je dort umístěn na kusu dřeva, myslíme si, že by s tím měl korespondovat i on sám. Představa bílého marcipánové dortu zdobeného umělými květinami nám zkrátka s dřevěným koláčem moc dohromady nejde. U jídla se proto snažíme udržet nestrojené kombinace, které působí přirozeně. Neznamená to však, že by catering působil chudě, naopak. Co se jídla týče, slovo hojnost nám není cizí. U zdobení jídelní tabule je důležité zachovat balanc mezi zdobeností a funkčností. Na jídelním stole nikdy nesmí být dekoračních prvků tolik, aby překážely při manipulaci. Proto dekorování jídelních částí přizpůsobujeme nejen charakteru události, ale i konkrétním kusům nábytku a počtu hostů.

Květiny vnímáme jako možnost vnést kousek přírody i tam, kde by jinak chyběla - vypůjčit si její kouzlo.

Z toho důvodu přírodu nechceme zbytečně usměrňovat a unifikovat. Naše květinové dekorace a vazby jsou proto divoké, voňavé a pěstované s láskou a bez přehnaných nároků na uniformitu. Kombinujeme divokost rozkvetlých luk s precizním floristickým přístupem tak, abychom květinám poskytly tu nejlepší péči. Na vaší události tak budou stoprocentně čerstvé a dokonce si je můžete užívat ještě řadu dní po jejím skončení.

Vaši krásu chceme zvýraznit a dopomoci vám pouze k tomu, abyste se cítili ve své kůži.

Pokud si od nás necháte události i zaznamenat, rozhodně nečekejte, že se na fotkách a videích nepoznáte. Fotky našich fotografů neprochází žádnými zásadními postprodukčními zásahy. Stejně tak vás naše vizážistky nenechají rozpustit se pod tunou make-upu.

Je pro nás důležité, abyste si sami určili kolik líčení je pro vás přirozené nebo v jakých pózách se při focení cítíte komfortně. Pro každého je tento metr totiž jiný. Naše fotografky, kameramanky, fotografové a kameramani se zaměřují především na dokumentaci akce. Vznikají tak momentky z důležitých okamžiků, i z chvilek o kterých byste bez zpětného pohledu na fotografii neměli ani zdání. 

Nebojte se překročit hranici zajetých konvencí a myslete opět na událost, jako celek.

V neposlední řadě vám chceme přiblížit, jak vznikají šaty na míru. Vaše nápady a představu například svatebních šatů dáte dohromady se zkušenostmi šikovné návrhářky a vzniknou tak šaty, které splňují váš ideál, ale zároveň jsou zcela funkční.

Pokud třeba plánujete pěší cestu k oltáři lesem, vaše šaty by podle toho měly vypadat a pravděpodobně za sebou nebudete táhnout dlouhou vlečku. Nebojte se hrát si s netradiční barevností nebo střihem, je to váš den a pokud chcete v šatech protančit noc i postávat u grilu - můžete! Pod rukama Larisy vznikají doslova zázraky. Pokud nechcete investovat do šití šatů, nabízíme vám i zprostředkování půjčovny, která se zaměřuje na oblečení ušité českými a slovenskými návrháři. Ale o tom už zase příště, až se tu budeme zamýšlet nad dalším z našich pilířů.

Zatím vám přejeme odvahu v tom, být samy sebou, protože tak jste nejlepší.

Vaše organizátorky štěstí.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram