Osobitost

"My chceme vaši událost přizpůsobit VÁM, ne někomu na koho si hrajete. Chceme jít trochu víc do hloubky a jsme přesvědčené, že o tom to je. Jedině tak se budete moct uvolnit a užít si svůj den naplno, bez zábran."

Nemálo z nás se v některých situacích více či méně schovává za “masky”

Každý člověk má svoji osobnost, to je zřejmé. Co už ale tak samozřejmé není, je ukazovat svoji osobnost okolí, nepřetvařovat se. Nemálo z nás se v některých situacích více či méně schovává za “masky”. Někdy ze strachu, někdy z pohodlnosti, důvody mohou být různé. Ve výsledku je to ale stejně jen ke škodě, nemůžeme se přece zapírat věčně. Nebo možná můžeme, ale stojí to za to?

Rozhodně bychom se tedy nechtěly přetvařovat v den, který je pro nás nějakým způsobem důležitý

Vždyť pokud jde o nás, mělo by se nám vše přizpůsobit a pokud nebudeme samy sebou, komu se bude vše přizpůsobovat? Je to vývoj, nejspíš každý si prošel nějakým obdobím nebo jen situací, kdy zapřel sám sebe a hrál si na něco nebo někoho jiného. Ve škole, na pohovoru, v práci...Dá to zabrat. Teď už si to nedokážeme představit. Asi bychom to nezvádly. Každopádně být samy sebou je velká úleva. A není čeho se bát. Lidi, kteří za to stojí vás budou mít rádi i tak, podpoří vás, vždycky. A pokud ne, tak to nejsou ti praví. Možná to chvíli trvá, najít sám sebe, někomu možná i déle než chvíli. Dost to souvisí i se sebevědomím, překonáním strachu, ale jde to.
My chceme vaši událost přizpůsobit VÁM, ne někomu na koho si hrajete. Chceme jít trochu víc do hloubky a jsme přesvědčené, že o tom to je. Jedině tak se budete moct uvolnit a užít si svůj den naplno, bez zábran. ♡
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram