Naše pilíře

Ohledy na životní prostředí bereme i při výběru dodavatelů.

Proč vozit suroviny na velké vzdálenosti, když doma máme tolik kvalitních a ověřených dodavatelů? Využíváme proto lokální značky, se kterými navazujeme i dlouhodobější spolupráce. Uvítáme i vaše přání a tipy na dodavatele, které jste vyzkoušeli a se kterými se budete cítit jako DOMA.

Nechceme zaniknout v davu.

Námi pořádaným událostem se snažíme vtisknout duši a jít co nejvíce do hloubky. Chceme, abyste se v daný moment cítili opravdu ve své kůži, a chceme vás poznat, abychom vše naplánovaly VÁM NA MÍRU. Ať už jde o narozeniny, svatbu či vítání nového člena rodiny, vždy klademe důraz na to, koho se událost týká a přizpůsobujeme tomu nejen událost samotnou, ale i její přípravu.

Využíváme krásy přírody.

Není nutné tvořit výrazené a vyumělkované dekorace, aby byla událost jedinečná a nezapomenutelná. Větší důraz klademe na to, aby vše působilo přirozeně. Využíváme proto krásy PŘÍRODY, které jsou pro nás odrazovým můstkem a inspirací při tvorbě veškeré vizuální stránky. Používáme převážně přírodní suroviny, jimž často stačí najít jen správný tvar a místo, případně je vkusně kombinovat a doplnit.

Úsměv na tváři a klid v duši, hlavně žádný stres a nervy.

Nejdůležitější na každé události jsou POCITY, které si z ní lidé odnáší. Snažíme se o to, abyste si při zpětném listování ve fotoalbu vybavili co nejintenzivnější a nejživější vzpomínky. Naším cílem je, aby si účastníci na konci akce říkali: ”chceme tu s vámi být ještě týden!” Úsměv na tváři a klid v duši, hlavně žádný stres a nervy, to jsou další z hesel, kterými se snažíme řídit – jak v životě, tak při organizaci vašich událostí.

Aby byla každá událost jedinečná, není nutné pořizovat stále nové a nové věci.

Často stačí vzít starší výrobky a více či méně je přetvořit, vdechnout jim nový život. V našich dekoracích tedy nenajdete jednorázové kusy, ale spíše takové, ze kterých pomocí správných doplňků vzniknou ZNOVU zcela originální prvky, které budou korespondovat s představami o vaší události.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram