Jídlo jako hlavní tahoun dne? Proč ne!

Svatba johanky a jakuba

Prožij: koncept, organizace, dekorace, květiny
Z téhle zářijové svatby si na první dobrou vybavíme totálně vymazlený catering. Jídlo a pití tady zkrátka hrálo prim. Johanka s Jakubem rozhodně neudělali chybu, když se rozhodli právě do cateringu zainvestovat, protože, co si budeme povídat, dobré jídlo a pití ke svatbám patří a většině hostů zůstává dlouho ležet v žaludku (haha), ani pratetička, která běžně zdrbne všechno, vás nepomluví, když se dobře nají! Samozřejmě nám hned vytane na mysli i krásná nevěsta kráčející kolem rybníka, emoce, čisté dekorace a zdařilá párty až do rána. Tahle svatba zkrátka zase měla vše, co má správná svatba mít…ale jídlo mělo ještě něco navíc :) 
Už během přípravných schůzek - Vzhledem k miminku našich klientů probíhala většina komunikace on-line a musíme přiznat, že do další sezóny jsme si tuhle formu schůzek hodně přenesly. Zjistily jsme, že i pro spoustu z vás je to časově zvládnutelnější a osobně se na vás těšíme místo na první schůzce většinou na společné prohlídce místa. Zpátky ale k Johance a Jakubovi: Už od začátku bylo jasné, že catering je pro JaJ důležitý. Jídlo ze @zeme.projekt už měli vybrané, takže tam to pro nás žádná práce nebyla a mohly jsme jen jásat a těšit se. Kluci a holky ze ZE MĚ projektu mají skvělá motta: “Produkty Země, chutě z nás.” a “Uvaříme vám fantasticky. Kdekoliv.” a obě do puntíku splňují. Ještě dnes se nám vybaví nadšení lidí, když uprostřed rozjeté párty přinesli langoše a chleba s pečeným masem. Nebo když vyráběli s dětmi zmrzlinu se suchým ledem…přidaná hodnota je u těhle nadšenců totiž kromě chuti i zážitek. Jídlo bylo tedy top, to je všem jasné :D, s pitím jsme JaJ pomáhaly my a nemohly jsme vybrat lépe. Komunikace i realizace s týmem z @kavvavakci byla na jedničku a nakonec pro nás zajistili kompletní nápojový catering (a nebyl problém s dodáním některých vlastních nápojů). 

Ohledně dekorací jsme se vyřádily hlavně v květovém zdobení stropu venkovního stanu. Pokrývaly jsme ho zelení a celkově jsme tady hodně pracovaly s minimalistickou bílo-zelenou kombinací. Věděly jsme už od prvních schůzek a navrhování pozvánky, že slabost pro minimalismus máme s JaJ společnou. Na tomhle stylu nás baví, že méně je více a každý detail musí být dokonalý, protože je nesmírně důležitý. V rámci příprav jsme se klasicky zdravě zapotily - naše finišování v pozdních nočních až brzkých ranních hodinách už je takový standard. Tady nás tedy ještě popoháněla parádní zima, kterou jsme v září úplně nečekaly :D. Povedlo se to ale na jedničku a ve svatební den už vše klapalo jako na drátkách. Ještě bychom mohly zmínit šikovnou vizážistku Janičku z @janinynevesty, kterou zkrátka chcete mít ve svatební den vedle sebe.

Možná na vás tenhle článek může působit trošku jako reklama na dodavatele. Nezmiňujeme v našich textech ale poprvé, že právě dodavatelé tvoří atmosféru celého vašeho svatebního dne a je třeba se obklopit těmi, kteří jsou na stejné vlně. Ostatně o tom byl i náš jarní editorial. Řekly jsme si tedy, že rády podpoříme kvalitu a pro vás může být tenhle článek taková malá inspirace a nahlédnutí “pod pokličku”.

Johanko a Jakube, děkujeme vám za odvahu při výběru dodavatelů, důvěru, ale zároveň pevný názor a skvělý koncept ohledně vaší svatby. Přejeme Vám, ať život zvládáte s takovou lehkostí jako svatební den a děkujeme, že jsme mohly být jeho součástí (a nacpat si pupky :D ). 

Celé rodině posíláme objetí!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram