Další bezva ženská do party

VÍTÁNÍ (BORŮVKY) VIKTORKY

Prožij: koncept, květiny a dekorace, občerstvení
Mělo to být velké překvapení pro nastávající maminku, ta ale nakonec překvapila nás! A to tím, že všechny nechala čekat na značkách dobrou hodinu a půl. Nic netušící Zůza měla nastoupit do výtahu, sjet o tři patra níž a dorazit na posezeníčko s kamarádkou, tak jako to běžně dělávají.

Vzhledem ke zdravotnímu stavu nastávající maminky, jsme se rozhodli udělat oslavu v domě, kde bydlí. Nic netušící Zůza se doma ještě v klidu chystá. Vždyť v pohodě, v bytě o tři patra pod tím tvým na tebe čeká kupa lidí. No nic my počkáme, když jsme to tajili tak dlouho, teď už to propálit nemůžeme, však ona někdy dorazí. Všichni se baví tím, že s tímhle zádrhelem nepočítali. Panuje skvělá nálada a jsme nedočkaví až nastávající maminka konečně dorazí.

Už je tady “pšššt”. Zůza konečně dorazila! Překvapená a nadšená. Květiny, dárky i dekorace jsou sice v růžových tónech, ale držíme se našeho přírodního a minimalistického stylu. Vše doplňovaly Zuzčiny vzpomínky z dětství v podobě fotek a dalších drobností. Byl to doják. 

Viktorce přejeme hodně zdraví a snad bude dochvilnější, než maminka.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram