Květiny

Květiny jsou naše srdcovka. Přírodou se inspirujeme při tvorbě grafiky, cukrářských výrobků i při dekorování míst. K samotné květinové výzdobě a vazbě pugétů přistupujeme především UDRŽITELNĚ. Víme, že květiny jsou jednou z mála položek, které se ve většině případů použijí opravdu jednorázově, proto se snažíme nacházet řešení tak, abychom zachovali úctu k přírodním zdrojům. Řezané květiny sklízíme ve spolupráci s českými zahradníky. Na tvorbě květinových dekorací spolupracujeme s ekologickým květinářstvím. Kromě řezaných květin využíváme i květiny hrnkové nebo sušený materiál, který se dá použít opakovaně. Dbáme na čerstvost a nepoužíváme žádné chemické postřiky pro prodloužení životnosti. Baví nás, když v kyticích můžete cítit vůni bylinek a lučních květů.

Kytice

Svatební, narozeninová nebo jen tak pro radost. Ale hlavně poctivá, to je naše heslo. Svatební kytice podle nás odráží samotnou duši nevěsty a vážeme ji vždy po velmi důkladné přípravě z toho nejkvalitnějšího materiálu tak, že bychom se s ní většinou chtěly samy vdávat! Svatební kyticí jsou inspirované všechny další úvazky a sjednocený styl vazby a materiál umí nenásilně propojit jednotlivá místa nebo významné hosty.

VĚNEČKY A NÁRAMKY

Na rozlučku se svobodou, svatbu letní párty a nebo pokud se zkrátka chcete cítit jako víla. Na svatbě zdobíme nejen nevěsty ale i družičky, svědkyně, děti, maminky, kamarádky i kamarády chcete-li.

korsáže

Ani muži nezůstanou na svatbě ochuzeni o květinovou dekoraci. Korsáže často zdobí klopu nejen ženicha, ale i svědka, tatínka nebo dědečka.

Ozdoba slavobrány

Místo, kde se musíte cítit perfektně. Pokud máte pocit, že je květinová výzdoba pro vás to pravé, my se nebudeme bát ozdobit jakoukoliv slavobránu. Hlavně ať to kvete!

Výzdoba

Květiny mají tu kouzelnou moc, že díky nim ožije každý obyčejný kout.

A kvést může cokoliv dalšího co vás napadne...

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram