Koordinace

Chceme být skutečnou součástí vašeho příběhu. Proto nejraději organizujeme události od začátku do konce.

Vše začne už na první schůzce, kde si s Kačkou vyměníte základní informace a představy. Pokud se společně dohodneme, tak následně zařídíme všechny služby, o které budete mít zájem. Koordinace se v našem podání netýká pouze jednoho dne, ale je to celý proces příprav, schůzek, konzultací a zařizování. V den akce tak přesně víme, co, kdo, kdy, kde, jak a proč má zařídit. Máme jasno v tom, jak mají vypadat dekorace, catering, jaký je harmonogram… a vše máme zaryté pod kůží právě proto, že jsme byly součástí příprav.

Koordinace je tedy jedna z věcí, které nenabízíme samostatně, ale pouze ve spojení s dalšími službami. Jedním z pilířů, kterými se řídíme, je totiž OSOBITOST a té bychom těžko dosáhly bez účasti na přípravném procesu. Nechceme být anonymní složkou, která pouze kontroluje ostatní. Věříme, že naším přístupem zajistíme to, že vaše událost bude opravdu jedinečná.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram