Dokumentace

Zachytit ten správný OKAMŽIK, to je oč tu běží. Nejsme zastánci inscenovaných fotografií a strojených situací. Do fotografií a videí se snažíme vtisknout atmosféru události tak, abyste ji při jejich prohlížení mohli znovu zažít.

Jak to probíhá?

Na první společné schůzce s naší Kačkou, probereme specifika vaší události a v případě, že máte zájem o zachycení akce naším prostřednictvím, vybereme vám fotografa/fku a kameramana/nku na míru, nabídneme vám rozsah služeb a jejich nacenění. Poté doladíme všechny detaily tak, abyste se během fotografování CÍTILI KOMFORTNĚ.

Fotokoutek

Rádi byste si část vzpomínek odnesli domů a posléze listovali klasickým fotoalbem nebo dali tu možnost vašim hostům? Nabízíme vám vytvoření osobitého fotokoutku. Nepředstavujte si ale žádný naddimenzovaný ateliér. Fotokoutek tvoříme v souladu s našimi hodnotami. Fotografie pořizujeme pomocí polaroidu nebo klasického analogového fotoaparátu. Rekvizity vytváříme z přírodních materiálů přímo vám NA MÍRU.
Fotokoutek
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram