Dekorace

Věříme, že krása spočívá v PŘIROZENOSTI a té je mnohdy potřeba jen jemně a především vkusně dopomoci. Při tvorbě dekorací využíváme v maximální míře prvky vyrobené na míru, vintage kousky z bazarů nebo renovované z našich vlastních půd a sklepů. Baví nás, když má každý detail svůj příběh. Při tvorbě zcela nových kousků saháme vždy po přírodních nebo recyklovatelných materiálech.

Připravíme vám šmrncovní místo obřadu, ať už se berete v rozkvetlé zahradě, starém mlýně nebo bývalé továrně. Samozřejmostí je dekorování jídelní tabule a sweet baru, welcome místa a pak už se fantazii meze nekladou. Můžeme vám vymyslet fotokoutek na míru, chill zónu, herní kout nebo koutek přímo pro děti. A dál cokoliv společně vymyslíme. V dekorování máme rády výzvy. Dekorace rády kombinujeme a vyrábáme tak, aby seděly k místu jako takovému, charakteru události a především K VÁM.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram