Catering

“Láska prochází žaludkem” a “jíme i očima”, to jsou dvě pravidla, kterými se řídíme. Uvědomujeme si, že občerstvení je velmi důležitou součástí jakékoliv události, a proto nabízíme přípravu cateringu na míru se vším všudy. Stejně jako u ostatních služeb i zde vycházíme z našich pilířů, s čímž souvisí i výběr dodavatelů, u kterých klademe důraz především na LOKÁLNOST a dobré vztahy. Snažíme se využívat ověřené značky, se kterými navazujeme dlouhodobější spolupráce. Pokud však máte své favority, které byste rádi využili, není to žádný problém. Rády si rozšíříme obzory a zařídíme, abyste se cítili spokojeně a komfortně, protože o to jde především. Máte jasno v tom, čím chcete své blízké pohostit? Skvělé, můžeme se o jídle pobavit už na první schůzce a později doladíme detaily! Pokud jste nad občerstvením dosud nepřemýšleli, nezoufejte! Od toho jsme tady. Pomůžeme vám s výběrem i realizací od začátku do konce.

DORT - to je téma samo o sobě.

I k jeho výběru se snažíme přistupovat podle našich hodnot. Každý člověk je originální - a takový musí být i dort pro něj. Snažíme se plnit vaše představy a přizpůsobit podobu a chuť dortu vaší osobnosti i atmosféře celé události, ať už probíhá na podzim v dešti, nebo za horkého letního dne. Hlavní je, aby byl důvodem k radosti

sladký bar

ladíme vždy s konceptem celé události. Je to tak trochu naše vášeň a na sweetbaru se umíme pořádně vyřádit. I když většinou obsah mizí velmi rychle, stojí nám to za to. Protože dortíkům hezké dekorace prostě sluší.

Jídlo

vždy přizpůsobujeme vašim představám a požadavkům. Každé roční období a každá společnost má své specifické chutě. Nakombinujeme je tak, aby si každý přišel na své, cítil se dobře a měl pocit dostatku.

PIVO je základ.

Pokud jste zastánci rozvoje lokálních minipivovarů, jste náš člověk. Pokud ale máte svou oblíbenou klasiku a nehodláte měnit, respektujeme to a zařídíme. Hlavně aby ho bylo dost!

i u dalších NÁPOJŮ

záleží především na vašem vkusu a preferencích. Pokud máte své ověřené značky, není důvod je měnit. I zde ale máme své tipy na vína, kávu, čaj, sirupy atd. Výběr je samozřejmě vhodné přizpůsobit podmínkám a rozsahu celé události.

i SERVÍROVÁNÍ

bude korespondovat s celkovým konceptem události. Je jedno, jestli chcete táborák s buřty, nebo organizovaný oběd s obsluhou. Hlavně abyste se cítili pohodlně a užili si jídlo i pití podle svého.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram